Angielski Dla Każdego - kursy języka angielskiego
Kursy angielskiego
Kursy angielskiego dla maluchów
Angielski Dla Każdego
Kursy dla najmłodszcyhAngielski dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjówKursy certyfikatowe dla licealistów i studentówAngielski

Angielski od przedszkola do FCE

Niemiecki dla maluchów i nie tylko

Profesjonalne kursy języka angielskiego i niemieckiego, prowadzone przez wysoko wykwalifikowanych nauczycieli, pedagogów, specjalistów egzaminacyjnych.

Jesteśmy szkołą językową, która nauczy i przygotuje Państwa dziecko do perfekcyjnego posługiwania się językiem angielskim i niemieckim, zapewniamy ciągłość edukacji od 3/4 roku życia aż do egzaminu FCE, a dla ambitnych również CAE. Decydując się na nasz kurs, pozbywamy się uciążliwej i czasochłonnej potrzeby poszukiwania nowej, bardziej zaawansowanej szkoły językowej, która zapewni dziecku odpowiedni poziom nauczania. Nie zrzucimy odpowiedzialności na innych nauczycieli, bo to my będziemy odpowiedzialni za dobry lub bardzo dobry wynik egzaminu naszych stałych kursantów.

ChromaStock_88248102_sm

Jeśli nie jesteś już przedszkolakiem, dołącz do nas TERAZ, możesz zostać naszym kursantem w każdym wieku, wybierzemy dla Ciebie grupę bez skomplikowanych testów, sam obejrzysz jak uczymy i podejmiesz decyzję!